+90 216 466 12 22

Sosyal Medyada Biz}

ARC Kalıp Lazer Yazı ve Lazer Markalama Hizmetleri Başladı
ARC Plastik Kalıp olarak Artık..!!!! Kendi Bünyemizde Lazer yazı ve Lazer Markalama Hizmeti'de Vermekteyiz. Uygun fiyatlarımız için Teklif almayı unutmayın...!!!
ARC Lazer Yazı ve Lazer Markalama

Hakkımızda

Şirketimiz 2004 Yılında …. METAL ismiyle Plastik Kalıp ve imalat sektörüne malzeme satışı yaparak başlamıştır. Sonralarında Biriktirdiği Tecrübesi ve yeni yatırımlarıyla 2010 Yılında PLASTECH Metal firmasıyla birleşerek yoluna devam etmeye başlamıştır ancak  geçen bu süreç içinde PLASTECH Metal  yaşadığı ortaklık sorunları neticesinde Yolunu …. METAL Firmasıyla ayırdıktan sonra ismini ARC Kalıp olarak değiştirip  Otomobil ve Plastik Sanayi Başta olmak üzere Makine imalat sanayi, Plastik kalıp sanayi ve yan sanayi ne tedarikçi olarak çalışmaya devam etmiştir. En iyi ve Kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmiş ARC Kalıp Türkiye başta olmak üzere Avrupanın birçok ülkesine Plastik Kalıp üretimi ve Plastik Parça üretimi yapmaktadır. ALEN


Ülke sanayimizin lokomotif sektörlerinden otomotiv,beyaz eşya ve makine ana yan sanayisine yönelik plastik kalıplarında yüksek hassasiyet ve özen gereken maça,lokma,plastik kalıp çekirdekleri,dalma erozyon elektrotları ve dalma erozyon işlemleri ile müşterilerimize çözüm ortaklığını sunmaktayız.